September läheneb. Mida pilliga enne kooli algust teha?

Pillimängu arengu mõttes oleks muidugi kasulikum kogu suvi harjutada, aga tihti on see raske. Loe lisaks: Sama ajaga pea kolme aasta jagu rohkem tööd.

Lihtsam, aga siiski kasulik, variant on võtta vähemalt mõned korrad nädalas pill välja ja mängida üle midagi oma pühapäeva kaustast. Nii ei pea liialt pingutama, aga pillimängu vorm püsib sees. Tänu sellele ei pea septembris tegelema nii palju meeldetuletamise ja mänguvormi taastamisega.

Video suvise harjutamise kohta:

Mida võiks kitarrist suvel teha?

Mida teha augustis, kui terve suvi pole pilli mänginud?

Soovitan võtta pill välja, panna häälde ja mängida mõnda vana lugu, mis on selge olnud. Kui jaksad, mängi enne mõni harjutus.

Selle kohta on ka kasulik video olemas:

Kuidas uuesti kitarri mängima hakata?

Mida teha augustis, kui vähemalt midagi on suvel pilliga tehtud?

Kui oled umbes kord nädalas või pisut tihemini suvel mänginud, siis august on hea aeg igapäevane harjutamine uuesti sisse seada. Eesmärgiks sea alguses see, et võtad pilli välja ja teed midagi kasulikku vähemalt 5-6 päeva nädalas (mõni minut sõrmitsenist on juba hea). Kui selline ülesanne on liiga lihtne, sea plaaniks näiteks 5 min mängu iga päev.

Kui kool algab, on mänguvorm juba hea ja saab mõnusalt uusi lugusid õppima hakata.

Lisaks kasulikku lugemist harjutamise teemadel:

Pole aega kitarri harjutada? 3 nõuannet, kuidas harjutamiseks aega leida.

Tee viie minutini päevas

Kuidas ennast iga päev harjutama saada?

Kui palju tuleks ĂĽldse harjutada?

Pillimängus edasi arenemiseks on arvatust vähem vaja harjutada.

Kitarri tuleb harjutada täpselt nii palju

Kui minu õppevideod Sulle meeldivad, lisa Kitarri kodu Youtube’i kanalile tellimus. Nii saad alati teada, kui Kitarri kodu kanalil on uus video.


Tänan lugemast! Kui Sul tekkis mõni kĂĽsimus, kirjuta julgelt postituse alla kommentaar või võta minuga ĂĽhendust. Kui Sul on ideid, millest võiksin veel kirjutada või muid kĂĽsimusi mulle vastamiseks, siis anna sellest samuti teada.


Head Harjutamist!  🙂

Jakob

Kirjuta midagi!

%d bloggers like this: