Vabavara noodid

 

Tasuta kitarri noodid!

Siia lisan need Interneti leheküljed, kust leiab vabavara noote kitarrile. Kui Sina tead mõnda lehekülge, kus on tasuta kitarri noodid, mida selles loetelus ei ole, siis võta minuga ühendust. Nii saan selle lehe siia lisada ja kõigil kitarrihuvilistel on sellest kasu.

Siin on kiire list kõigist lehekülgedest. Allpool räägin kõigist neist lehtedest pisut põhjalikumalt.

www.free-scores.com

classicalguitarshed.com

delcamp.net

8notes.com

hochweber.com

guitarnick.com

https://www.savarese.org

meesterdavidgitaar.wordpress.com

nbnguitar.com

Kuula heakõlalisi kitarripalasid siit situsloendist:

Heakõlalised kitarripalad

www.free-scores.com

Sellel lehel on tohutu tasuta nootide andmebaas kitarri noote (üle 32 tuhande). Lisaks on seal noote teistele instrumentidele ka. Kui tead, mida otsid, siis free-scoresi otsingumootoriga leiad tõenäoliselt selle loo mitu varianti üles. Kui sa ei tea, mida otsid, siis sellelt lehelt on pigem raske omale uusi huvitavaid noote leida.

classicalguitarshed.com

Sellel lehel on üle 800 kitarri noodi. Classical guitar shed lehel on oma tasemele nootide leidmine lihtsam. Noodid on kenasti oskuse järgi ära jaotatud ja valida on lihtne. Kena on see, et nootidel on enamasti all ka tabulatuur (TAB). Tänu sellele saavad neid noote mängida ka mängijad, kes vaid TAB-i oskavad lugeda. Ka otsingu variant on olemas, kui otsid midagi kindlat.

delcamp.net

Sellel lehel ei ole küll väga palju noote, aga paljude nootide juures on olemas video sellest konkreetsest loost. Nii saad vaadata ja kuulata, kas tahad seda konkreetset lugu õppida.

notes.com

Sellel lehel on jälle väga kenasti noodid ära liigitatud. Saab valida žanrite järgi. Hiljem saab ka taseme filtritesse lisada, et endale meelepäraste nootide otsimine veel lihtsamaks muuta.

ber.com

Edukat uute kitarrinootide otsingut!


Lisa Youtube’i tellimus Kitarri kodu kanalile! 🎸🏡 Siis oled alati kursis Kitarri kodu 🎸🏡 uute videotega. 🙂


PS! KĂĽlasta kindlasti Kitarri kodu Facebooki lehekĂĽlge ja lisa see meeldivaks. Nii saad alati infot uutest postitustest ja muust teemakohasest.

Untitled.png

Head Harjutamist! 🙂

Jakob

%d bloggers like this: