Telli mind kitarri mängima

Matusemuusika

Teen matustel ja peiedel muusikalist tausta. Kui soovid ärasaatmisele muusikat, siis kitarr on paljude arvates hea valik. Kitarr pole leinatalitusel liialt vali, et segaks, aga samal ajal täidab ruumi oma maheda kõlaga. Matusemuusikat mängin ka surnuaial haua juures. Peamiselt käin mängimas Tartus ja Tartumaal (tihedat koostööd teen Tartu Krematooriumiga), aga olen käinud matusemuusikat tegemas ka kaugemal. Minu repertuaaris on nii klassikalist muusikat kui ka kaasaegsemaid lugusid. On ka soovilugude võimalus. 

Loe matusemuusika kohta ja kuula rohkem helinäiteid SIIT: kitarrikodu.com/matusemuusika

Lisaks:

Täidan koosviibimisi mõnusa kitarrimuusikaga.

Teen pulmatseremoonial õhkkonna romantilisemaks. 


Kui soovid mind kitarri mängima tellida, võta minuga ühendust meili teel jakob.kitarrikodu@gmail.com või kirjuta mulle läbi Kitarri kodu Facebooki lehe https://www.facebook.com/Kitarrikodu/.


Kui sinu soovid Tartus kitarri eratunde või lisatunde,  siis võta minuga samuti ĂĽhendust meili või Facebooki kaudu. Teen tunde ka läbi interneti. Kui soovid läbi Skype’i kitarritunde võtta, siis ära karda mulle kirjutada. Kui soovid kitarrimängu õppida iseseisvalt, siis olen täpselt selleks loonud Sulle kitarriõppe E-kursuse: https://kitarri-kodu-kitarrikool.teachable.com/

R. Nurmsaar – Kui öö hoiab hommiku

Ranno Nurmsaar - Kui öö hoiab hommiku

J. Laidus – Pimedad sĂĽgisõhtud

Jakob Laidus - Pimedad sügisõhtud

V. Petser – Lumepilved

V. Petser - Lumepilved (Esitab Jakob Laidus)
%d bloggers like this: