Kitarrikursus on nüüd eriti soodne!

Alustava kitarrimängija kursuses keskendun kitarrimängu alustalade õpetamisele ja kinnistamisele. Selles kursuses saad iseõppijana kindla põhja, mille toel klassikalise kitarri mänguoskust kasvatama hakata.

Nüüd olen lisanud kursusele kiirete õppijate jaoks lisanud eriti soodsa variandi. On võimalik osta endale see kursus ühe kuu kaupa. Kui läbid kursuse kiirelt, siis on see Sulle eriti kasulik!

Üks kuu kitarrikursust maksab vaid 24 eurot!

Kitarrikursus kuueks kuuks maksab 59.99 eurot.

LOE KITARRIKURSUSE KOHTA SIIT

Kitarri kodu kitarrikursus algajatele

Õppevorm

Kursuse esimeses pooles on videote kõrval pisut rohkem teksti. Baasteadmiste õppimiseks on näited mugavalt piltidena olemas. Lisaks on kõik vajaminevad asjad näidatud videotena.

Keelte õppimise juures on eraldi pildid ja selgitavad videod. Kõik harjutused ja lood saab endale mugavalt alla laadida, et need siis välja printida või PDF-ina arvutist vaadata. Nii saad võtta lugusid selgitava video lahti ja samal ajal ise nooti ka jälgida.

Kursuse algus on avatud

Selleks, et saaksid kursusest pisut aimu, olen kursuse osaliselt vaadatavaks teinud. Mine KURSUSE LEHELE ja vaata!


Tänan lugemast ja kaasa mõtlemast! Kui Sul tekkis mõni küsimus, kirjuta julgelt postituse alla kommentaar või võta minuga ühendust. Kui Sul on ideid, millest võiksin veel kirjutada või muid küsimusi mulle vastamiseks, siis anna sellest samuti teada.


Head Harjutamist! 

Jakob

Kirjuta midagi!

%d bloggers like this: