kas Sina teed G-akordiga sama viga?

Ma mängisin mitu aastat G akordi valesti.

Kas Sina teed G-akordiga sama viga?

Videos räägin sellest, kuidas on mõistlik G-akordi kitarri peal võtta. Näitan ka seda, kuidas enamasti seda akordi võetakse ja miks see ei ole kõige parem variant.

Ă•PI KITARRI AKORDE SIIT!

EESTI LAULUD AKORDIDEGA LEIAD SIIT!

Väga tihti akordimänguga alustades võetakse G-akordi 1., 2. ja 3. sõrmega. Nii võttes läheb aga vasak käsi viltu ja teiste akordide peale liikumise jaoks peab rohkem vaeva nägema. Ka akordivahetuse ajakulu suureneb.

Kasulikum on võtta G-akord nii, et 1. sõrme ei kasuta, vaid kasutusel on 2., 3. ja 4. sõrm. Nii on teiste akordide peale liikumine palju mugavam ja kiirem. Käe asendit akordivahetusel muutma ei pea.

Õpi kõiki põhilisi kitarri akorde siit: https://youtu.be/bdnZe0tzKDA

Kui video sulle meeldis, vajuta Youtube’is kindlasti “meeldib” nuppu ja lisa Kitarri kodu Youtube’i kanalile tellimus. Nii saad alati teada, kui Kitarri kodu kanalil on uus video. Head harjutamist!


Tänan kuulamast! Kui Sul tekkis mõni kĂĽsimus, kirjuta julgelt postituse alla kommentaar või võta minuga ĂĽhendust. Kui Sul on ideid, millest võiksin veel kirjutada või muid kĂĽsimusi mulle vastamiseks, siis anna sellest samuti teada.


Head Harjutamist! đź™‚

Jakob

Kirjuta midagi!

%d bloggers like this: