Kitarri kodu kitarrikursus

Kui soovid alustada kitarri õppimist, siis just Sulle olen loonud põhjaliku kitarrikursuse. Kursusel õpid ära need teadmised, mida muusikakoolis 1. klassi jooksul õpitakse. Lisaks on nüüd kursusel ka 2. klassi materjalid. Kursus on kontaktõppega võrreldes väga soodne. Paari tunni raha eest saad kahe klassi jagu õppematerjali!

VAJUTA SIIA, ET SAADA KURSUSELE

Kitarri kodu kitarrikursus algajatele

Kitarri e-kursuse tegemist alustasin põhjusel, et paljud soovivad kitarri õppida, aga neil on mingisugused põhjused, miks see ei ole muusikakoolis või lihtsalt eraõpetaja juures võimalik. Muidugi on praegu väga aktuaalne teema sotsiaalne distantseerumine ja seepärast on kodus õppimine loogiline valik.

Kellele see kursus on?

Selles kursuses keskendun kitarrimängu alustalade õpetamisele ja kinnistamisele. Teemad, mida õpetan, võtavad rahulikus tempos õppival lapsel ühe kooliaasta (kitarritund 2x nädalas), et omandada. See tähendab umbes 70 õppetundi lisaks kodusele harjutamisele. Vanematel lastel ja täiskasvanutel võtab nende teemade korralikult omandamine tavaliselt mõned kuud.

Kiiremale õppijale on soodne variant, mida kasutades maksad kuupõhiselt.

Kursus sobib väga hästi kodus üksiõppijale aga samal ajal on see suurepärane lisatugi muusikakoolis õppimist alustavale kitarriõpilasele.

See kursus on väga kasulik ka lapsevanemale. Kui harid end ka ise kitarrivallas ja õpid võib-olla isegi mängima, siis oskad oma last kodusel harjutamisel palju paremini toetada ja juhendada. Minu senine kogemus on näidanud, et eriti kindel areng on neil õpilastel, kellel on hea kodune tugi. Siinkohal mõtlen ma positiivset suunamist ja toetavat suhtumist, mitte ähvardades lapse harjutama sundimist. 🙂 LOE LISA: kuidas lapsevanem saab õpilast toetada.

Kursus ja kitarritunnid

Kuna kitarri õppimise juures on mitmeid asju, millega üksi õppides võib jänni jääda, siis olen loonud võimalused osta kursus koos tagasiside ja ka päris kitarritundidega.

Ă•ppevorm

Kursuse esimeses pooles on videote kõrval pisut rohkem teksti. Baasteadmiste õppimiseks on näited mugavalt piltidena olemas. Lisaks on kõik vajaminevad asjad näidatud videotena.

Keelte õppimise juures on eraldi pildid ja selgitavad videod. Kõik harjutused ja lood saab endale mugavalt alla laadida, et need siis välja printida või PDF-ina arvutist vaadata. Nii saad võtta lugusid selgitava video lahti ja samal ajal ise nooti ka jälgida.

Et näha, millised need PDF-id tavaliselt on:

Lugude õppimise videotes selgitan loo lahti ja käin selle selgitades ja ette näidates läbi. Siis paneb õpilane video pausile, et ise lugu juhiste järgi õppima hakata. Kui õpilane on valmis, saab ta video jälle käima panna ja minuga koos lugu mängida. Mugavaks teeb õppimise see, et saad minna täpselt omas tempos ja võid rahulikult ühte teemat või lugu korrata, kuni oled selle omandanud. Õppevideoid võid korduvalt uuesti vaadata.

Kursuse algus on avatud

Selleks, et saaksid kursusest pisut aimu, olen kursuse osaliselt vaadatavaks teinud. Mine KURSUSE LEHELE ja vaata!


Tänan lugemast ja kaasa mõtlemast! Kui Sul tekkis mõni kĂĽsimus, kirjuta julgelt postituse alla kommentaar või võta minuga ĂĽhendust. Kui Sul on ideid, millest võiksin veel kirjutada või muid kĂĽsimusi mulle vastamiseks, siis anna sellest samuti teada.


Head Harjutamist! đź™‚

Jakob

  4 comments for “Kitarri kodu kitarrikursus

Kirjuta midagi!

%d bloggers like this: